| Rukhsandra a întrebat:

Cu ce vedeta semanati? eu cred ca seman cu Milena Markovna Kunis ...adica asa cred...nu stiu daca o stiti :|http://www.hissandpop.com/mila-kunis/mila-kunis-010.html
si mi s-a zis ca sema si cu selena gomez :D

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu Nikita as vrea sa seamanhee heeNu m-a ajutat natura, dar tot visez sa ajung intr-o zi ca eabig grin

| Silvia a răspuns:

Cu Bugs Bunny.

| Flav a răspuns:

Daca nu seman cu Piticu' porno, sunt fericit.

| Vizitiul a răspuns:

Eu seaman cu mama, "vedeta" pe care o idolatrizez!

| User a răspuns:

Traian Basescusmug Adica, am ochiu' jumate-nchis, chelie imediat, ras basescian, ce mai vreilaughing Mai mandatu' de presedinte si suntem gemenilaughing

| OanaG a răspuns:

Si mie mi-a lasat o tipa comment pe hi5 si a zis ca seman cu Selena Gomez laughing

| Klara a răspuns:

Seman cu bunica-mea, se pune?

| Kitty a răspuns:

Eu am cateva trasaturi asemanatoare cu cele ale Angelinei Jolie.

| Irmmma a răspuns:

Eu cred, si mi s-a spus de multe ori ca seman cu Brenda Asnicar(nu stiu daca o stii). Dai funda?

| KimY a răspuns:

Mie mi s-a mai spus ca seman cu Selena Gomez!winking