| RAY a întrebat:

Cu ce vedeta semanati la fizic?

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Cara Delavigne

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cu niciuna.

| mentholinks a răspuns:

Cu aia expirata.

| raMLesS a răspuns:

Daca imi las doar mustata si cioc, arat ca versiunea imbunatatita a lui Justin Bieber laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Imbunatatita zici? thinking
Vise, vise.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta crezi tu.

| Endoryus a răspuns:

Trenuletz a zis sa postez in locul lui. El a zis "Danny Devito".
PS. Am uitat sa specific ca Devito dar versiune anorexica.

| RAY explică (pentru Endoryus):

Cine e Trenuletz?

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Gagiul lui conquina

| RAY explică (pentru Endoryus):

Cine e conquina?

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Sper ca glumesti. CHiar sper.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cica,,sper ca glumesti'' Asta are impresia ca toata lumea sta cu ochii pe dramele lui laughing

| HadesSs a răspuns:

Cineva mi-a zis ca seman cu Lee Priest laughing

| Yurisa a răspuns:

Lumea mi-a spus ca seman cu Eva Green, cu Antonia, cu Holly Earl laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Zayn Malik, spre surprinderea lui Endoryus.winking
Iar el seamana sigur la moaca cu Nate Feuerstein (asa mai cu privire talamba).

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu ai fost cu conquina?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cine e Conquina asta?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/......r-own-way/
eu nu sunt barfitor, nici nu-mi plac barfele, dar sunt curios atat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Aia este Coquina, fara "n" -ul ala.
Si n-am fost nicaieri cu ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si eu sunt Trenuletz si Coquina e rodul imaginatiei mele cand sunt pe legale. Legale verticale, d-alea supranaturale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pleaca fah de aicea fah! Te-ai dus, ai baut rachiu?
https://www.youtube.com/watch?v=WhLCqCq2vwM

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe tine te loveste o creanga in cap cand vezi video-uri cu babe.

https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/354/598/ef7.gif

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ce planeta semeni tu cu Malik? Ti-am vazut moaca, nu semeni deloc cu ala maimuto.
Ps. As vrea eu sa seman cu Nate dar sunt prea urat si in fanteziile mele frumoase.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Nate e chiar naspet, no offence. Adica e decent dpdv vocal & lyrics dar e prea pentru baietei de sub 20 de ani suparati pe caprioare alintate si alte greutati adolescentine.

Da, eu zic ca seman, la versiunea mea de acum, nu de acum 4-5 ani cand poate chiar eram intr-adevar cam pricajit si mai putin aranjat.
La 1, 68 cantaresc maxim 62 kg si nu stiu cum de suna asta anorexic in loc de greutate in parametri normali.
Dar vad ca te freaca prea rau grija de mine sa razi de asemenea chestiuni. N-ai de ce sa te legi? Mai prost ca tine nu sunt, te-ai gandit ca poate ma ataci cu asta.
Daca vrei neaparat, iti dau si pe privat poze mai actuale, material erotic pentru tine. Crezi ca mi-e rusine de tine? Iti dau daca e cazul sa-ti inchid clanta aia barfitoare si spurcata.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa ai orice parere despre acel cantaret, chiar nu ma doare. Chiar nu dau 2 bani pe parerea cuiva care asculta pe biberon.
Mai prost ca mine NU ESTI? = )) De asta ti-ai pierdut 3 ani cu aia, ca dai pe afara de inteligenta ce sa zic. Incearca dumele astea cu Anime lover, poate ala se simte intimidat sau mai stiu eu ce.
Ps. Nu vreau, stai linistit, nu vreau sa fac cancer la ochi.
Ps2. Haioase ultimele cuvinte. Hotul striga hotul. Fraiere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

Tocmai, ca ascult cam orice fara prejudecati. Daca am zis ca Nate e naspa dpdv aspect si ca muzica lui e pentru teenagers nu inseamna ca am zis ca are muzica proasta. Asta e doar ce ai concluzionat tu, ori ca ar fi mai inferior ca Bieber. Din nou, concluzia ta.

PS. Lasa ca-ti dau sa te saturi. Stai sa ajung acasa sa rasfoiesc galeria mea de rockstar.
PS2. Ha, ha, ha, tu fraiere!

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca muzica lui NF ti se pare pentru adolescenti inseamna ca tu asculti muzica de bebelusi. MDa. Biberon, bebelusi, are logica thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu hulk.

| PumpkinDoll a răspuns:

Habar n-am in poola mea.

| AlexDarius3 a răspuns:

Bai, nu ne chair vedeta dar e destul de popular printre stelisti. Cu Mihai Pintili cand imi fac parul, doar ca nu sunt blond. Seman putin si la fata si la forma corpului.

| asperger3 a răspuns:

Cu Ponta big grin

| deadhoe a răspuns:

Acum cateva zile am vazut pe net pe cineva care semana cu mine, pe yt probabil. Nu-mi amintesc daca e vedeta si nici nu-mi amintesc cum arata.

| Exal a răspuns:

Costas Mandylor