| Madalina99_9396 a întrebat:

Cu cine credeti ca s-ar potrivi nini? cu ambasadorul sau cu victor? daca se insoara cu victor atunci ar avea un caine sau pisica adelfei?

Răspuns Câştigător
| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Cu tomaslove struck.pentru ca el este foarte romantic si mult mai frumos decat victor...are el asa o atractie.(zic ca vor avea caine)

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Cu ambasadorul ca ala are banilaughing

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.NiNi se potriveste mai bine cu ambasadorul ei inca se plac chiar daca sunt certati.Victor e dragut asa sarmant dar mai mult se foloseste de ea ca sa o ajute pe sora lui

| No a răspuns:

Nini se potriveste cu ambasadorul :X Si Victor ar avea un caine. Pisica Adelfei l-ar zgaria tot.batting eyelashes Vezi intr-un ep.

| xInnaAlinaxD a răspuns:

Cu ambasadorul. ca o intelege mai bine si e mai romantic.sincer cred ca victor e prea cu aere de vedeta.

| stefania20 a răspuns:

Cu ambasadorul ca victor se foloseste intr-un fel de ea! Caine!

| PiCy12 a răspuns:

Cu ambasadorul... Victor. se foloseste uneori sau mereu de ea.