| totElodia a întrebat:

Cu o investitie de aproximativ 500.000 euro, ce profit credeti ca poate aduce o fabrica de mobila anual? Ce alte fabrici credeti ca pot aduce profituri uriase (peste 500.000 -1.000.000 euro anual)? Am de gand sa-mi deschid o afacere si nu stiu pe ce sa mizez...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti deschide o afacere asa peste noapte si sa scoti profit asa devreme si asa usor decat daca e neaparata nevoie in zona in care produci de ce produci si ma indoiesc ca altii nu au speculat deja asta...

| PDI a răspuns:

Drogurismug