| DeeaScumpik a întrebat:

Cui ii place de Sterling Knight?

Răspuns Câştigător
| IrInA9618 a răspuns:

Eu sunt moarta dupa el...il visez in fiecare noapte :X:X:X este cel mai frumos baiat din lume

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mie love struck.imi place cum cantalove struck.si e draguutlove strucksi joaca bine smug,. si are ochii albastri day dreaming

Răspuns utilizator avertizat
| Delia a răspuns:

Fetitei mele ii place mult, in special dupa ce a vizionat filmul "Intalnire cu un star". Si m-a rugat sa-i descarc toate piesele lui.Cum sa nu-i fac pe plac?happy

| Amelia87 a răspuns:

Da, sigur ca da! :X

| Fiction a răspuns:

Mie.

| christinutza a răspuns:

Cand il urmaream jucand in desenele de pe disney ch. "Sony si steluta ei norocoasa" mi se parea putin infumurat, dar dupa ce am vazut "intalnire cu un star" am devenit o fana. dupa parerea mea e super talentat si foarte dragut.

| idc a răspuns:

Mie nu...bleah

| DeeaScumpik explică:

Sunt de acord cu amandouawinkinglove struck