| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place Lana del Rey? Ce parere aveti de muzica ei?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Mai toate melodiile ei sunt frumoase. Are un stil foarte frumos pe care eu unul într-un fel sau altul pot zice că îl ador. Nu prea am mai ascultat eu Lana în ultimul timp, bine că mi-ai amintit.

30 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai imi place muzica despre iubire

| Clorox a răspuns (pentru T0T):

Si mie imi plac melodiile astea foarte mult, imi mai place si Carmen happy

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce mai muzica asculti si tu, melodiile ei sunt ascultate de copilele care inca mai sunt in scoala generala.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Pe ce bază? Are o muzică foarte bună.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Glumeam cu tine, tipa arata super bine/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Și ăsta ar fi un mare plus.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Sincer e al doilea meu crush din muzică. Primul a fost acum ceva ani, Avril Lavigne laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahaha, ce dement mai esti!
Ai vreo sansa cu vreuna dintre ele 2?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Avril Lavigne nu mai e.
Păi poate am, cine știe? Trebuie doar să fac rost de id-ul ei de mess. =))
Dar e ok, îmi satisfac pofta cu Pepsi Cola :))

https://www.youtube.com/watch?v=TJjesHyrrLA

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Tie iti plac blondele, a? Asta am remarcat eu la tine, mie imi plac si brunetele, alea chiar sunt frumoase de-a dreptul!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu prea ai remarcat bine, deși se înțelege de ce laughing În general nu prea mă omor eu după blonde dar mai sunt cazuri particulare, ca să zic așa. happy

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Satenele ca sa nu suparam pe nimeni,, adica blonde combinate cu brunete, ca sa nu se simta femeile ofensate pe aici, hai si roscate pigmentate ca sa nu fim rai/
O nordica satena cu ochii albastri iti doresc!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Perfect punctat! Ochii pot fi și verzi sau chiar și căprui. Lana are ochii verzi love struck

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Mie imi plac ochii albastri la o fata, eu avand caprui, se face imediat contrastul si vorba aia se aplica ' ochii caprui fura inima oricui' ))))))

| T0T a răspuns (pentru Clorox):

Mai toate melodiile ei sunt frumoase. Are un stil foarte frumos pe care eu unul într-un fel sau altul pot zice că îl ador. Nu prea am mai ascultat eu Lana în ultimul timp, bine că mi-ai amintit.

| Clorox a răspuns:

She should have swallowed... Poor mommy sad

| PersonajFictiv a răspuns:

Hm,nu ascult.
Dar mi se par linistitoare, inteligente, unele le consider profunde si e bine ca are atatea vizualizari la videoclipuri si nu a fost nevoie sa plateasca modele sa apara pe acolo nud.
Am vazut doar 3 videoclipuri de ale ei, acum m-am uitat, desi nu e genul meu ( momentan), ii respect munca si ce reprezinta.

| syd a răspuns:

E de slaba calitate

| Clorox a răspuns (pentru syd):

Mie nu mi se pare...
Poti sa argumentezi de ce ti se pare de slaba calitate?

| syd a răspuns (pentru Clorox):

Melodia, vocea, instrumentalul, versurile, temele abordate sunt generice. nu au nimic prea special in ele. e genul de muzica pe care o ascult dar nu-mi ramane in memorie deloc. dar normal ca e de 1000x mai buna ca majoritatea mizeriilor ce se asculta in prezent.

| Clorox a răspuns (pentru syd):

Au foarte multe chestii speciale. Nu stiu, este foarte speciala pentru mine.

| syd a răspuns (pentru Clorox):

E subiectiv oricum, parerea nimanui nu are nicio valoare pana la urma

| Clorox a răspuns (pentru syd):

Ai mare dreptate happy

Răspuns utilizator avertizat
| Aslam a răspuns:

Nu cunosc persoana in cauza. big grin

Răspuns utilizator avertizat