| anonim_4396 a întrebat:

Culmea tupeului sau tara lui Fluiera-Vint? Hotii au calcat in picioare politia romana si au jefuit o sectie de politie rolling on the floor Ei spuneti si voi, mai poti avea incredere in politie, daca pina si pe ei ii fura hotii?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hoții nu se tem de locul unde urmează să fure, orice loc este bun pentru furat, inclusiv un sediu de poliție.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Asta chiar este culmeahee hee - un episod similar a fost la Traznitii si inca sper sa vorbesti despre aceasta intamplare. Daca hotii au ajuns sa fure si de la politisti, e grav.Acum ma intreb daca este de ras sau de plans big grin.

| Elena1234456 a răspuns:

De ce nu ma mira?! A da... traim in Romania.

| AndutzaAndu a răspuns:

Ce'ţi doresc eu ţie, dulce Românie! Pff...multe ţi'aş dori...
România noastră, ţara tuturor posibilităţilor; cine a zis asta, a zis un mare adevăr.
Acuma şi hoţii ăştia, mânca-i-ar mama să-i mănânce, au cam întrecut măsura cu furatu', imediat vezi la ştiri mâine-poimâine că fură şi nişte perechi de chiloţi laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop, nu e nici o gluma. Hotii au calcat un sediu de politie.
http://www.tribuna.ro/......50188.html
http://sibiu.time4news.ro/......00-de-lei/