| RAY a întrebat:

Cum a fost anul 2017 pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Toți merităm iubire și fericire day dreaming

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Un singur cuvant : c,,i,, u,, d,, a,, t.

Dar al tau?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Acum un an nu aveam prieteni pe TPU doar dusmani acum am prieteni dar si mai multi dusmani )))))))) am cunoscut useri cu un limbaj civilizat,bun simt, educatie si tu esti in lista respectiva, eu spun ca a fost un an bun ca user TPU, am mai invatat si gramatica in ultimele lunii, m-a dezamagit flory cel mai mult si persoanele atee de pe acest site(unele), tu aveai dreptate candva dar te am contrazis aiurea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cand iti ziceam ce si cum,, nu o ziceam de nebun, stiam eu ce zic, a fost un an cu totul ciudat...

| RAY explică (pentru Drimmero):

Man mereu ai asteptarii de la alti

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Am incetat sa am asteptari,, merg pe feelingurile mele.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Adica zero asteptari ca asa e mai bine?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Evident,,asa e mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un an intortochiat, cu multe planuri care nu au iesit. Mergem cu Dumnezeu inainte, pana la urma cel mai important e sa nu ne pierdem sufletul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma barfiti pe la spate hahalerilor, a?
Cum sa fie, unul bun. CHiar bun.

| Raniaa a răspuns:

2017 a fost cel mai dulce, crunt an. A fost o lectie importanta, pentru care sunt recunoscatoare blushing

| RAY explică (pentru Raniaa):

La multi ani, pacat pentru ca meriti iubire si fericire

| Raniaa a răspuns (pentru RAY):

Toți merităm iubire și fericire day dreaming

| ColdHeart a răspuns:

Provocator si fain. Pentru tine cum a fost?

| RAY explică (pentru ColdHeart):

Si cu bune si cu ele