| chilledzebra a întrebat:

Cum a fost azi la de scoala/liceu? Dar la facultate? Serviciu?

30 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intru in examen peste o ora sad
La tine?

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Obositor, dar lasa-ma pe mine! Iti tin pumnii, frate si ai grija mare la examen, da? Sa rezolvi totul bine si sa nu ai emotii! Sa iei nota mare! happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

A trecut laughing

| Doub a răspuns:

Având în vedere că noaptea trecută nu am dormit decât 2 ore şi ceva, a fost o zi de-a dreptul încântătoare.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Heeei, te-am facut sa te simti mai bine. Hachiko :X

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

crying

| Sn4k3 a răspuns:

Nu se mai terminau orele laughing.

| R0R0 a răspuns:

Minunat! big grin

| chilledzebra explică (pentru R0R0):

I-auzi! happy

| R0R0 a răspuns (pentru chilledzebra):

Da!
Am luat prima nota deja!

| chilledzebra explică (pentru R0R0):

Si? O.O Care e! Fii atent la ea! laughing Ma mai tii mult in suspans?

| R0R0 a răspuns (pentru chilledzebra):

10 la mate! laughing

| chilledzebra explică (pentru R0R0):

:O Bine, RORO! laughing Bine di tat! :* Fata desteapta, cemai!

| R0R0 a răspuns (pentru chilledzebra):

Multumesc mult! kiss

| chilledzebra explică (pentru R0R0):

Nu ai de ce scumpo! :3

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai la scoala a fost ca de obicei, am scris ce mi s-a predat, am ascultat ce au spus profesorii si astea, am stat 6 ore.

| alexandrualind a răspuns:

Urat dar important.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a fost cine stie ce...momentan happy La tine cum a fost?

| chilledzebra explică (pentru anonim_4396):

Obositor...Pf,era sa si adorm la prima ora. Noroc de colegul de banca. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru chilledzebra):

laughing

| DeathOfDreams a răspuns:

Cine ar fi crezut că ora de desen trece mai greu decât cea de chimie?

| Madesz a răspuns:

Au venit colegi noi, acum suntem 38 și mâine o să mai vină unul laughing La anul da clasa în jumate laughing

| ABCD122 a răspuns:

N-am fost la scoalawinking

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Minunat,mirific,fantastic chiar!

Glumeam.

| Chamelon a răspuns:

Era sa adormi pe bratul meu zeb, cred ca imi cunosti deja parerea. Cam emotionata profa de fizica azi! Ai facut-o sa planga de fericire. laughing

| chilledzebra explică (pentru Chamelon):

Gura zdup, chiar imi era somn...Da, stiu! A fost ciudat! laughing

| Snipa a răspuns:

Un coleg mi-a furat ceva din buzunar, l-am luat la bataie, (a furat de trei ori la rand acel obiect) dupa test la mate, din cauza adrenalinei nu m-am putut concentra, si parca vad un patru mare cat casa!

| marypitikut12 a răspuns:

Naspaaalaughing