| Goddessss a întrebat:

Cum a fost prima data când v-ați îndrăgostit? Ce ati simțit?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O senzatie buna in piept, dupa destramarea relatiei a fost doar ploaie si clima rece in el

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar este greu de zis, care dragoste? Pur si simplu sentimentul de a place pe cineva?

Ca eu m-am indragostit asa si la gradinita de una din liceu parca. laughing daca se pune.

Asa... au mai fost cazuri, dar in mare, aceeasi idee, am fost copil, nu stiam ce vreau si ce nu vreau. Nu stiam la ce s-ar rezuma asta si credeam ca dragostea e alta. Bun, voiam sa fiu cu diferite fete prin liceu si dupa, dar nu mai stiu exact de ce. Pur si simplu voiam, ca baiat si ca copil.

Pana am dat o definitie clara asupra acestui lucru, cand chestia cu indragostitul s-a intamplat cand m-a asteptam mai putin. Si pot sa zic ca atunci cand nu te astepti la asta... este unul dintre cele mai placute lucruri pe care ai putea sa le simti si despre care ai putea sa vorbesti dupa ^_^. (desigur ca mai sunt si altele devil, dar printre ele).

| Freya1 a răspuns:

Senzatia de fluturi in stomac. Efectiv ma strangea stomacul si simteam ca inima imi bate mai tare.

| Goddessss explică (pentru Freya1):

Fix asta am pățit o si eu.
mereu când il vedeam, imi bătea inima si ma faceam roșie ca o rodie.
sa nu mai zic ca eram atâta de fericita si imi transpirau mâinile.

| Freya1 a răspuns (pentru Goddessss):

Simt o stare de bine, de bucurie, iti vine sa râzi.Te rusinezi, vrei cumva sa te observe dar in acelaș timp tie frica sa nu te faci de ras si multe altele.

| Celcestietot a răspuns:

A fost ceva ce nu poate fi descris in cuvinte happy.

| SilentRain a răspuns:

Cu ceva ani in urma, oribil
Ca si cum ai combina Cola cu laxative

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Erai toată cacata pe tine înseamnă laughing

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu iti poti imagina ce inputita era situația când trecea pe lângă mine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Săracul om laughing legenda spune că nici acum nu mai are par in nas.

| zilog a răspuns:

EU DE FIECARE DATĂ CÂND MĂ INDRĂGOSTESC MĂ BÂLBÂI, TRANSPIR TOT, IMI E FRICĂ SĂ VORBESC, mi-se face brusc extraordinar de foame, si sunt speriat să nu o pierd
să nu fac vreo gafă vreo greșeală

si aproape că îmi vine să plâng de frica care o am să nu cumva să iasă greșit

apoi cu timpul sunt un om normal

dar la prima intâlnire sunt dezastru, sunt aât de timid si imi dipsar toate vorbele
nu am curaj să vorbesc

si mă gândesc dacă o să zic asta... oare ce o să zică despre mine?
IMI FAC TOT FELUL DE COMPLEXE

mă gândesc dacă mă judecă că am vreun cos sau poate vede vreo scamă pe mine

sau poate că găsseste ceva la mine care sa nu ii placa cum m-am imbracat

si ma tot gândesc la tot felul de lucruri de genul să ii spun că am bani și să mint să mă laud că eu sunt jmecher sau sa risc și să fiu sincer și să ii spun că sunt un
inginer care acum am inceput si eu să lucrez in Anglia si că am un salariu bun
am o masina dar nu aia de la anul 1860

Si până la urmă aleg să fiu sincer in speranta ca poate va aprecia sinceritatea
si câte o data merge dar in 99% din cazuri fetele isi doresc prinți pe cai albi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mi s-a întâmplat. acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste fluturasi in stomac, a fost ceva ciudat dar placut. Nici nu pot descrie mare lucru...dar a fost minunat sentimentul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am îndrăgostit de actualul meu iubit foarte frumos. Am avut un început de relație foarte romantic și frumos. Ma simteam f îndrăgostită. Nu știu cum
Sa descriu in cuvinte. E ceva ce nu poți descrie.

| Bogdan3213t a răspuns:

Nu mm indragostit