| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cum a fost prima ta beție?

19 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai nasoala amintire din viata mea. Am vomat de-am umplut... buda. Si m-a si durut capul vreo 2 zile... dupa. laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ok. M-am chinuit sa nu reactionez urat, si nu am reactionat. Au fost cateva beri, si niste votca. Nu mi-a fost rau, dar nu mai vedeam prea bine. Am ajuns acasa cu bine laughing

| Mosotti a răspuns:

Eu nu ma imbat orice as bea, tarie sau ce o fi, le-am si amestecat, degeaba. S-ar spune ca am ceva la niste receptori in creier, si de aia. Dracu stie. Am vrut sa vad si eu cum e.

| Frank51 a răspuns:

Foarte misto. Cu vin de casa natural furat din beciul unui coleg de liceu, cred ca a fost singura tentativa, de atunci nu m-am mai imbatat si trecura 7 ani.

| Bizon95 a răspuns:

Nu tin minte nimic... big grin

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Bizon95):

Cool big grin
Eu nu cred că m-am îmbătat până acum, doar colegii mei laughing
altă poveste

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

NU este timpul pierdut. rolling on the floor Decat niciodata... si mai tarziu e bine. laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Esti foarte tare atunci, daca colegii se imbata si tu nu
in genenral putini sunt in stare de asta (sa nu faca la fel ca si colegii)
pentru ca dupa aia colegii iti spun ca nu esti de gasca

insa si presupun ca asta e singura exceptie, pentru ca, dupa ce se imbata, colegii uita ca tu nu te-ai imbatat big grin
sau mai rau, se simt asa de rau ca nu au chef de reprosuriwinking

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Bizon95):

Au fost la ziua de naștere al unui flăcău din școală, dar eu n-am fost. După ce s-au îmbătat pe acolo, au luat-o raznawinking

| Bizon95 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da, evident, prima oara, inca copii deci masa corporala mica, neobisnuiti cu bautura

imi inchipui CA A FOST CIRCUL DE PE LUME

ar fi fost tare, ca cineva sa filmeze, si pentru noi ca sa ne amuzam si pentru ei ca sa vada ce urat fac la bautura si sa se lase de sportul astawinking

| gemeni6226 a răspuns:

La 18 ani mergeam sa dam serenada profesorilor ca asa se obisnuia pe vremea mea la terminarea liceului se dadea serenada si peste tot eram invitati inauntru si eram servite cu bauturi etc.Si eu am facut prostia sa beau peste tot dar nu acelasi lucru ci le-am amestecat intr-un loc lichior in alt loc tuica in al treilea loc rom.Nu-mi face cinste dar dupa ce am baut rom la profesorul de educatie fizica urgent am fost dusa pe balcon ca trebuia sa vomit si am vomat de la etajul 6.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nasol rau de tot.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stie naibii de prima, dar ultima stiu ca am cazut pe jos si o venit salvarea.
De atunci am lasat-o moale cu betiile.
As mai bea si acum dar la ce depresie severa am cine stie ce prostie mai fac asa ca ii las pe altii sa bea.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Să mă apuc de băut? rolling on the floor
Știu, știu, sunt minoră.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Bautura nu iti rezolva problemele
Vei fi o alta betiva notorie a societatii. mergi la biserica cand simti ca ai probleme si roaga-te nu fi ca ceilalti copy-paste fi tu asa cum esti si cum ai fost educata.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Dacă încerc să fiu în alt fel, toți se enervează din orice. În societatea de azi, dacă ești diferit, nici nu poți să respiri, te critică și aierul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

E mai usor sa ii enervezi pe toti decat sa ii multumesti asa ca dao in puii mei de societate. Oricum te critica orice ai face, asa ca fa ce simti si ce iti place tie be the best fu.k the rest

| MihaelaDart a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Lasă că nu pierzi, rămân din amintirile copilăriei? Împreună cu fata nașei mele am dat iama in vișinata nașului meu, am băut-o pe toată?, a doua zi o caută și era sigur că era în cămară și noi dormeam buștean. Cred că aveam vreo 13 ani ea și eu vreo 16?