| SilentRain a întrebat:

Cum a fost ziua voastra azi?
Care e melodia ta preferata?

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am mâncat vegan, am gândit carnivor.
Melodia?
Hai la la l-ai, nu-i pământ ca și Ardealul,
Nu e om ca ardeleanu!
https://www.youtube.com/watch?v=KJIflDBUMos

| Speranta12 a răspuns (pentru sadrian46):

Nu e om ca ardeleanu
Care baga un pateu amu'

| sadrian46 a răspuns (pentru Speranta12):

Da este o mașină de făcut oameni la noi la Cluj. Bagi cârnațul și iese boul.

| Celcestietot a răspuns:

Bună a fost, exact ca sufletul tău.

https://youtu.be/4Q46xYqUwZQ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monotona ca de obicei am pus 2 bilete la pariuri și ambele le-am pierdut da e loc și de mai bine.
Melodia mea preferata e asta
https://youtu.be/GCpvmHi1gxU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ta cum o fost? Piesa ta preferata care e? Cum o fost de ziua ta te ai distrat? Câți ani de stat în casa ai împlinit? happy

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Aiurea,se putea mult mai rău deci nu mă plâng
Bântui de vreo douăzeci și ceva de ani singura
Momentan asta
https://youtu.be/JByDbPn6A1o

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Dacă nu faci nimic în privința asta cu siguranță va fi mai rău și o sa te dai cu capu de toți pereții ca nu ai făcut unele lucruri când trebuia, la timpul lor și timpul nu o sa îl mai poți readuce la loc scumpy happy mare mi mirarea ca ai fi o tipa lonelyness cred ca nici tu nu ești interesata sa cunoști pe cineva ai trecut prin niște dezamăgiri sau ceva din trecut încă te apasă nu reușești sa treci peste... Mi ar plăcea într o zi sa te cunosc cu acord tău bineinteles din punctu meu de vedere nu ești o tipa asa respingătoare mie unu îmi place mult sarcasmul tău cred ca ai o personalitate interesanta da nu ai încredere în tine... Și eu am avut o copilărie nu prea fericita da nu mai ma gândesc în urma încerc sa trăiesc prezentul. Eminem, și eu care credeam ca asculți rock.Ție ți s-ar potrivi spin - ploaia big grin am cantat-o și eu de câteva ori. Hai nu mai fi asa pesimista ce e al tău e pus deoparte. Dacă gândești negativ e normal sa atragi numai lucruri negative în viata ta asta am observat și eu și ma miram de ce nu îmi dispare depresia cu puterea mintii și o gândire pozitiva poți sa faci lucruri uimitoare trebuie doar sa crezi în ceea ce gândești. Și eu de 1 an de zile tot singur sunt am avut niște prieteni toxici care numai prieteni nu îmi erau doar noi putem schimba ce e de neschimbat noi cu mana noastră nu o va face nimeni în locul nostru norocul nu pica din cer happy hai te pup și ai grija de tine o seara minunata îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca oricare alta. Melodia mea preferata e Impossible.

| AwGenetix a răspuns:

Esti penibil

| SilentRain explică (pentru AwGenetix):

laughing)) Fix tu cu camsa roz si pulover de lana (purtate vara ) comentezi
Dai ma drum de aici... daca nu stii sa raspunzi normal

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru AwGenetix):

Uita-te la tine ba fata de bufnită date... camo faci nervi unde stai ma tu?