| Anya_1437 a întrebat:

Cum a inceput pentru tine anul 2011?

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Pentru mine anul 2011 a inceput destul de bine, deci cred ca va fi un an cat mai bun decat 2010. Asa le urez tuturor, desi nu trebuie acum sa zicem ca 2011 va fi un an mult mai bun, ce trebuie sa vedem cum v-a decurge. Sincer sa spun, nu cred ca inainte de fiecare an, adica in 31 dec, daca mananci peste vei trece ff usor prin urmatorul an... Oricum, bafta si o zi cat mai buna!

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Super cu voi, cei de pe TPU.

| crazycolor a răspuns:

Nu stiu pentru tine, da la mine nu a inceput prea bine, chiar dekokcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine...cu durere de cap si picioare laughing