| Jayns a întrebat:

Cum a inceput ziua voastra? Ce va ajuta sa aveti un start bun? Mai ales in zilele de luni.

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

A inceput prost, m-am trezit cu 3 ore mai devreme decat aveam in program, telefonul era fara semnal, nu am gasit ce cautam, asteptam un pachet de ceva timp si nu se stie nimic despre el. Nu stiu ce ma ajuta, poate gandul ca se putea si mai rau big grin A ta cum a inceput?

| Invictusman a răspuns:

Relativ bine! Faptul ca sunt optimist deși am toate motivele sa nu fiu asa de pozitiv. pe tine ce te ajuta? Sa ghicesc? Cafeaua? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu așa cum aș fi vrut. În continuare e mult prea frig afară dimineața și nu pot să-mi reiau obiceiul de a alerga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca dracu dar am avut grija sa mi-o fac buna.
O moneda, daca pica pajura imi propun sa am o zi faina. Ah, si faptul ca imi zice Nety ca o sa am o zi buna.
Nu am instalate programe idioate precum : "daca e luni e naspa ", "daca ploua e urat afara ", "daca stau la coada e sfarsitul lumii " etc.