| anonim_4396 a întrebat:

Cum aduc persoana iubita inapoi

6 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Uneori daca a plecat e ca o pasare, odata ce i-ai dat drumul rar se mai intoarce, dar ai putea sa incerci sa reintrii in viata lui/. ei

| DoomNEzeu a răspuns:

Incearca sa ii spui ce simti si daca te iubeste se va intoarce... daca nu.nu merita efortul

| marsy a răspuns:

Depinde de situatia in care va-ti despartit...

| EUSIATIT a răspuns:

Depinde dar daca e incapatinata si tinta poti sa i faci scara la cre daca te afolosit asta e si daca tu ai iubito iar ea a simulat dragostea pentru un anume scop,.,, e bine sa ti refaci viata nu e cazu indiferent cit ai iubio nu stiu ce esti daca esti barbat poai fii barbat si nu te lasa calcat in picioare ai orgoliu si tu daca esti fata ok gasesti uj alt prost care sa i faci zile fripte

| cris82ro a răspuns:

Surprinde placut acea persoana! Si se va gandi, cel putin sa se intoarca la tine!

| lily09 a răspuns:

Depinde unde ai trimiso....trebuia sa-i dai bilet dus intors....hahahahaha.....daca chiar vrei un raspuns fii mai explicit/a