| avensis75 a întrebat:

Cum afli cine te suna cu numar privat?

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Sunu la serviciile secrete si te ajuta ei

| Kitty77 a răspuns:

Daca esti pe abonament ...numarul apare pe facuta dar daca este la liber...( adica tu iti bagi credit singur/a) atunci te duci la magazinul respectiv si intrebi acolowinking

sper ca te-am ajutat.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu poti.

Acum ceva timp cineva ma tot suna cu numar ascuns.Mai tarziu mi-a lasat un mesaj in casuta vocala=acolo inainte sa ma lase sa il ascult imi zicea numarul exact asa cum era fara nr privat.

Daca nu e la fel si la tine nu exista alta modalitate. (app daca ii inchizi telefonul de fiecare data nu sunt sanse sa iti lase si tie un mesaj si sa afli)