| gamerulmalahios a întrebat:

Cum aflu pe ce data m-am programat la traseu?
Acum vreo saptamana am dat sala si am luat-o dar nu stiam exact care e procedura cu programatul la traseu-credeam ca dupa ce termin testul pe calculator o sa vina politistul si o sa ma programeze el pentru traseu.Nu stiam ca programarea pentru traseu se face doar pe calculator.Acum eu cred ca m-am programat bine si am fost destul de atent ce am pus acolo (zi, ora, locatie), dar tot mi-e un pic frica sa nu ma fi programat bine.Eu sunt genul ala de persoana care chiar daca si-a luat un suc de 2 lei, vrea bonul, sa stie exact ca a dat pe el, de unde l-a luat, la ce ora, etc..Asa as fi vrut sa fie si la programarea pentru traseu-dupa ce termin sa-mi dea ceva document "La ora x, pe data x in locul x va prezentati la examenul auto...", astfel incat sa stiu sigur data si sa nu mai stau stresat.Am incercat si sa sun la drpciv cu numarul de tel de pe site ca sa intreb in legatura cu programarea pentru traseu dar tot timpul am primit blocat.Deci:
CUM POT SA AFLU DACA M-AM PROGRAMAT BINE PENTRU TRASEU?
EXISTA SI ALTE NUMERE DE TELEFON PENTRU DRPCIV BUCURESTI IN AFARA DE 0213019589? DACA DA, ATI PUTEA VA ROG SA MI LE DATI?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba srpciv de unde apartii sau scoala unde esti inscris

| Dani2345678 a răspuns:

Verifici pe site-ul drpciv