| luxy a întrebat:

Cum aflu un id de mess sau adresa de hi5 daca stiu numele intreg al persoanei si localitatea?

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mdaa. cel mai bine este sa intrebi persoana. dar ai putea sa scrii la google iduri de fete/baieti din [si scrii localitatea ]winking

sau pe hi5 poti sa scrii acolo sus in dreapta la cautare numele ei. dar nu e sigur ca ii vei gasi hi5 .sunt sanse destul de mici pentru ca acum putini isi fac hi5 cu numele lorwinking kiss sau poti sa iti intrebi prieteni daca stiu cv despre acea persoanawinking kiss
bafta!winking

kratos
| kratos a răspuns:

Nu prea ai mari sanse. Cel mai bine este sa intrebi persoana respectiva. Persoana poate sa dea date false... Iar pe hi5 merge sa cauti userul dupa email.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://onitzadargutza122.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai id persoanei, intra pe www.pulso.ro si afli c vrei d acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexutzaღ♥•º dutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inra pe hi5 social entertaiment si introdu numele persoanei respective si dai cautare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David Cristian Dragos Craiova