| SasuXSaku a întrebat:

Cum ai vrea sa fhie sfarsitul din Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| Tσχץ a răspuns:

Phai, eu as vrea ca sfarsit'ul Anime-u'lui Naruto Shippuden, sa fhi'e asa big grin
Atunci cand Sasuke si Naruto se vor luptha, ei sa moara ama2, iar Sakura sa fhi'e distrusa.Ea sa alearge spre ei, si cand se apropie sa inceapa sa planga si sa spuna ca "Nu se poate", "De ce?" (chesti din astea), apoi deodata ea incepe sa isi aduc aminte de momente'le frumoase si amuzante p care le'a petrecut alaturi de ei...
Dupa, ea sa fhi'e untrun fel de transa, inviindovatin'de-se, pe urma sa apara Madara langa ea si Sakura fiind in aceea "transa" (adica in inauntrul ei, gen ca la Naruto, acolo unde era el de vorbea cu vulpea... ca sa dau un ex ), Asha si. deodata se trezeste acolo in fata unei vulpi albe, iar acea vulpe era o bestie cu cozi, dar nu oricefel de bestie ci cea cu 10 cozi. Ea se intreba unde este.iar vulpea ii spunea ca este inauntrul ei, Sakura a intrebare daca este un Jinchiuriky, iar vulpea ii spunea ca nu este ci ea este vulpea si vulpea este ea :O
Ea intrebare "Cum?, Nu se poate ". Apoi vulpea i'a explict, ca acum 100 de ani, clanul Haruno a facut un pact cu un calugar, Acel calugar era cel care a despartit vulpea in mai multe parti deoarece. era o arma prea puternik...
Si ca atunci clanul Haruno cu acel calugar care a fost singurul instare de asa ceva, adica era puternik, a vrut ca el sa aiba un as in manek, acela fiind ca intr-o zi cineva o sa vrea sa reuneask toate partile si sa reinvie Vulpea cu 10 cozi. etc. Pe scurt Sakura era reincarnarea acelui calugar + ca este si vulpea. dar este si om.
Si ea sa se enerveze si sa iasa 10 feluri de chakra, si ea transformandu'se in vulpe, dar era se'mi... adica avea parut alb lung si niste semne p corb, cen aratha ca un vampir, ca Moka, din Rosaries Vampire.
Asha etc.etc. si sa il batha p Madara. si sa ii reinvie p Sasu si Naru dar asta costando viata, deoarece ea a folosit o cantithe mare d chakra pentru al omori p Madara + pentru ai vindeca p toti prieteni ei.
Si sa ii sp lu Sasu ca il iubeste. si pe urma in mintea lui Sasu sa apara toate momente minunathe cu echipha 7 si cele cu sakura, atunci cand avea grija de el, cand se ingrijora etc.etc. Si el tumai atunci sa realizeze cant d mult a tinut Saku la el si ca il iubeste cu adevarat, si el shia dat seama intr-un final ca si el o iubea p ea, dar razbunarea si poftha de putere ia inbunit, etc. Iar el sa ii spuna ca are nev d ea, ca o iubeste, ca ii pare raw, ca e numai viona lui.etc. si toti incepea sa planga. Saku nu mai rezista mult si el o sarutha ea ii spunea ca ii pare raw. si pe urma sa isi inchida ochi adica, sa moara. etc.
Toti sa fhie distrushi mai ales Naruto si Sasuke., etc, si pe urma sa apara "spiritul;" klugarului si sa o reinvie(.) si ea sa isi deschida ochi, toti sa se intoark in sat, si sa ii se mai dea o sansa lui Sasu, el era impreuna cu Saku, erau fericitzi, etc. (...)
Si toti sa auda cat d puternik era Saku + ca la distrus p Madara(...) Si ea sa ajuthe la construirea orasului, la spithal si toti sashi dea seama ca este foarte puternik + ca era cel mai bun medic din Konoha. mult mai buna decat Tsunade etc...
Si cei care aleg Hokaghe'ul sa vor sa o cunoask pentru ca satheni vroiau ca ea sa fhie Hokaghe (.) si ea sa ajunga shis a fhie cu Sasu.
etc. toate sa fhie buna si frumoase si dp un timp si Naruto sa ajungaHokaghe. a da si toti erai uimitzi de frumusetzea lui saku, deoarece cand ea sa transformat in se'mi vulpe i sa schimba formele corpului si era ff frumoasa:X, si etc.
Mda. asta e ca o poveste, mai bine mas apuk sa fac un Fan Fik XD

2 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

Mi-ar placea ca Sasuke sa se intoarca in sat si sa fie impreuna cu Sakura, Naruto sa fie in sfarsit cu Hinata (fata asta a alergat saraca dupa el tot anime-ul), Shikamaru cu Temari iar Naruto sa devina Hokage. Chiar nu mi-ar placea sa moara cineva desii la cat de rau a devenit Sasuke nu mai stiu la ce sa ma astept.

| Smasher a răspuns:

Mie mi-ar placea ca Madara si cu kabuto sa fie pe punctul de a cucerii toata lumea ninjadupa si cand sa cucereasca konoha sa apara Naruto si sa ii zica lui sasuke sa se bata cu el.Sasuke razand sa-i zica "Deci tu chiar crezi ca te poti pune cu ochii mei nu haahahaha daca vrei sa mori naruto ti-ai ales un mod bun". Dupa sa se bata vreo 5 minute adica numai pumni piciore. Dupa Naruto sai de un picior lui sasuke sa il arunce mai incolo iar cand Sasuke e in aer Naruto sa vine repede cu un rasengan dar Sasuke sa se fereasca. Dupa Sasuke sasi activeze Mangekyou si sa-l loveasca ff repede pe Naruto cu un Chidori. Dupa Naruto sa intre in forma bestiei cu cozi si sa faca aceea tehnica care incerca sa o faca cu Killerbee.Sasuke sa se fereasca in ultimul moment insa sa-i atunga degetele de la main. Dupa Sasuke sa activeze Susanoo iar naruto sa intre in modul sage si sa faca un rasenshuriken.Insa Sasuke cu puterea lui susanoo sa-l opreasca si sal loveasca pe naruto indeajuns de tare incat sa-l lesine. Dupa sa vina Madara si sa discute cu Sasuke"Bravo stiam ca o s-o faci". Dupa aceea imediat sa incerce sa omoare pe Sasuke dar Naruto intervine imediat si il salveaza pe Sasuke.Naruto sa intre in forma de 6 cozi Si sa-l raneasca ff mult pe madara.Dupa madara sa-i zica lui Naruto tot ce a vrut el sa faca.I-a zis si unde are puse toate bestiile cu cozi.Dupa sasuke sa-l omare pe madara cu un chidori la putere maxima.Dupa sasuke sa moara deoarece la folosit prea mult pe susanoo. Dupa naruto sa-i ia trupul lui sasuke sa-l duca in sat si sa-l inmormanteze asa cum se cuvine. Dupa sa se duca sa ia toate bestiile cu cozi si el sa fie Jinchuuriki lui 10 cozi.Iar cu puterea lui 10 cozi sa-l omoare pe kabuto si pe restul de zetsu albi.Iar dupa aceste fapte istorice Naruto sa fie desemknat Hokage.Toate natiunile sa se uneasca iar Naruto sa le conduca(cu alte cuvinte Naruto sa fie conducatorul lumii).Sfaaarsit.Am obosit