| Pnin a întrebat:

Cum anulez o tranzactie? Am uitat de Amazon Video, mi-au retras niste bani de pe card si nu am de gand sa folosesc site-ul. Nu inteleg nimic de pe site-ul lor si cardul l-am scos. Nu scrie nicaieri ca am membership.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai cancel la subscriptie.
vezi ca faptul ca ai scos cardul nu inseamna ca ai dat cancel, iti va lua bani in continuare.

| Wr3nch a răspuns:

Scrie in mailul cxare confrma plata. Poti suna la banca sa ceri stornare, dar obicei trebuie sa anulez trialul inainte sa expire daca nu vreau sa traga bani. Banca poate refuzasa iti dea banii inapoi dar incercatul e gratis.