| anonim_4396 a întrebat:

Cum apreciezi tu viata in adevaratul sens al cuvantului?

Răspuns Câştigător
| ByLoREDaN a răspuns:

Hai sa ma fac poet happy ''Viata este ca si o carte, daca citesti pagina cu pagina o sa iti placa si o sa-i intelegi sensulwinking dar daca rupi o pagina totul se da peste cap, te pune pe ganduri si nu o sa te lase sa recuperezi ce ai pierdut'' Viata e bine sa o respecti in felul tau, sa ii ceri de toate fara sa exagerezi si sa nu astepti sa iti zica altii cum sa o traiesti.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai n-o apreziez cu adevarat pentru ca sunt prea grabita si nu vad dincolo de aprentele lucrurilorwinking

| hominid dreak a răspuns:

De mult ori ne batem joc de viate, prin ce facem.

| misiik a răspuns:

Viata in adevaratul sens al cuvantului este cam in felul urmator: 8 ore munca, 8 ore distractie si 8 ore somn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Traind-o la maxim.