| NotMyFault a întrebat:

Cum ar arata vacanta ideala pentru voi?

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O vacanta unde sa invat ceva despre stiinta /tehnologie si sa vizitez o civilizatie veche

| Drimmero a răspuns:

Londra...sau Grecia, Italia, Slovenia,, America hawaiiana/

| T0T a răspuns:

Iubire, călătorie, cunoaștere, contemplare, nostalgie, exprimare și... experimentare.

| NotMyFault explică (pentru T0T):

Suna frumos.

| T0T a răspuns (pentru NotMyFault):

Lucrurile frumoase ne sunt cel mai puțin la îndemână.

| NotMyFault explică (pentru T0T):

Da, asa e. Dar asta e viata! Nu poti face nimic altceva, doar sa o accepti.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Soton-Arsenal in Fa Cup... parca vad ca ne scot astia din alta cupa! Tu ce mai scoti din joben,, diavolisorule?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Un succes pentru eliminare din cupă!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

A voastra? Nu mai facem prostia din cupa Mikey Mouse,, ori batem, ori devenim de rasul curcilor,, campionatul l-am pierdut, in UCL nu avem sanse prea rasarite si la Cupa avem sanse teoretice.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Acum mi-l imaginez pe Wenger în giff-ul ăla. E haios rău și se potrivește cu situația.
Nici noi nu prea mai avem șanse în campionat dar să vedem în cupe! Dacă luăm Europa League avem asigurat locul în UCL.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

E bufonul lui Arsenal acest Wenger,, nici nu mai arunc cu ceva in televizor cand ii aud conferintele de presa, il aplaud ironic si incep sa-l injur intre dinti/

| RainmakerX a răspuns:

Depinde...
Daca este vara atunci m-as duce la munte, probabil ca undeva pe langa Sibiu. Ador judetul ala.

Daca este iarna atunci seriale & chill. Urasc frigul.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RainmakerX):

Mie imi place frigul laughing Bine, de fapt temperaturile intre 0 si 15 grade big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru justanotheruser99):

Tot ce este > 10 grade si < de 30 este ok laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pretentios mai esti. laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Vacanta ideala ar fi vara intr-o statiune nu prea aglomerata intr-un mic oras care sa aiba si munti si mare, sa stau intr-un hotel cochet si linistit sa fac plaja, cumparaturi, plimbari si seara la dans.Sau iarna intr-un motel rustic cu mincare traditionala romaneasca pe virful muntilor unde principala preocupare e sa dorm sa meditez sa citesc si sa nu am nici telefon nici internet doar eu si cu cartile mele vreo 2 saptamini.

| justanotheruser99 a răspuns:

Probabil la munte, ador drumetiile.

| Mieeez666 a răspuns:

O vacanta care nu s-ar termina.

| August99 a răspuns:

Depinde cu cine o petrec.

| NotMyFault explică (pentru August99):

Cu cine ai petrece-o ca sa fie ideala?

| August99 a răspuns (pentru NotMyFault):

Cu persoane iubite cum ar fi prietenii cei mai apropiati

| NoFeelings a răspuns:

La munte. Și pur și simplu undeva unde să fie un taram magic, sau nu stiu ce, da sa se oprească macar o data cerurile oamenilor din jurul meu, să mă pot relaxa și eu.

| oFrunza a răspuns:

Mmm
Pe o plaja sub umbrela cu o carte buna si din cand in cand sa ma uit la ea cum se balaceste in apa sau savuram amandoi momentul.

Mai e pana la ea asa ca o sa o fac singur ^_^.