| Catrice a întrebat:

Cum ar fi dacă omul nu ar naște puii, ci ar depune oua pe care sa le cloceasca?!

12 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

În loc de avort, s-ar face omletă? Now I'm sick...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar ramane fara munca cei anti avort

| Drimmero a răspuns:

Cumplit, prea animalic si deloc uman!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Lumea a evoluat asa cum trebuie sa evolueze. Nu am putea sa clocim acele oua la fel de bine cum am creste "puii" nostri (ca pui avem noi). Daca s-ar presupune ca s-ar intampla asta atunci ne-ar trebui pene sau alte "ustensile" pe care sa le fi avut de-a lungul timpului pentru a ne pueta asigura existenta.
Adica o schimbare trebuie sa duca la alte schimbari. Nu se poate totul asa... instant.

Dar... mie mi-ar placea ideea laughing

| Andreeush a răspuns:

Ar fi prea nasol, prea animalic. Nu ar mai fi comparații între specia umană și animale.

| aXy99 a răspuns:

Astia care spun ca e "prea animalic" nu isi dau seama ca daca s-ar fi intamplat exact cum spui tu, ar fi zis ca e "prea animalic" sa nasti pui vii si sa ii hranesti cu lapte, ar da exemplu mamiferele rolling on the floor

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Aș sta pe oo toată ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi sare gandul ca doar un om peste 140kg ar putea face asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbatul nu te-ar mai ****, te-ar călca și ți-ar da la cioc. - zic in general, nu de tine.

| Dandinelle a răspuns:

Atunci ar trebui amandoi sa cloceasca oul? sau doar el, ca pinguinii sau calutii de mare?

| Catrice explică (pentru Dandinelle):

Și el și ea și socrii și unchii și mătușile laughing

| gogu220 a răspuns:

Atunci am zice: opppps - S-A ciobit. Eu nu am vrut, dar s-a spart.
Bine că şi acum mai strănută câte una şi zice că e avort spontan, dar dacă ne-am înmulţi prin ouă nu am fi nici jumătate, că poate la primul ar sta şi mama şi tata şi mătuşile pe ou, dar la al doilea aş lăsa eu berea cu băieţii ca sa stau pe ou? "dacă vrea nevasta şi pe al doilea să stea pe el, că destul mi-a orăcăit primul în cap.