| OnePiece a întrebat:

Cum ar fi fost tara cu Gigi Becali presedinte?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La fel, in Romania presedintele are puteri prea limitate sa poata produce modificari semnificative

| Drimmero a răspuns:

Ar fi luat Steaua campionatul an de an in Romania!
Sa ne intelegem un lucru, Becali nu e prost,, e doar analfabet, adica il duce capatana aia din ce am urmarit la el, are si bani, adica are putere automat, dar nu stiu ce mari manevre facea el, atata timp cat sunt partide care au grija ca Romania sa fie comunista undercover/

| ShaOfHatred a răspuns:

Mai multe biserici. Ar fi facut o cupola de aur care sa acopere toata Romania deoarece chiar daca vrei sau nu vrei, pacatosii ar fi mantuiti.

| immaBeast a răspuns:

Ar fi fost blana...

De oaie. laughing))

Ok, nu fac glume bune, asta este.