| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi să stăm 77 de ore fără nicio sursă de lumină, curent?

3 răspunsuri:
| SumixaM a răspuns:

Daca zici fara nici o sursa de lumina, asta e grav rau pentru pamant laughing) Dar daca zici de curent, eh uni si asa nu au, dar gandeste la economie si cate jafuri si asa mai departe s-ar intampla

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai mi se strica mancarea in frigider. In rest nu vad o problema

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nasol.
Dar depinde si de mediu. Daca ar fi vorba de un gratar in varful muntelui fara telefoane, ar fi chiar placut. Dar cand se ia curentul acasa si nu mi-e somn... Nu e placut.