| CrissTinna14 a întrebat:

Cum arăt unui băiat puțin arogant, greu de cucerit și pasionat de football că-l plac?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Te bagi in vorba cu el,, te poti folosi de treaba asta cu fotbalul, te interesezi cu ce echipa tine si incerci sa ii vorbesti despre echipa x, ii arati ca o poti simpatiza si ii vei intra la inima prin asta, iti garantez ca o sa mearga, mai ales daca e vreun pustan pana-n 14-15 ani.

| RainmakerX a răspuns:

Ce legatura are ca e pasionat de fotbal cu agatatul?
Si eu sunt pasionat de fotbal si nu se inghesuie nimeni la cucerit. laughing

Ori esti interesanta, ori nu esti... Baga-te in seama si daca te place o sa observi.