| Superior a întrebat:

Cum arata desktopul vostru?
Cate taburi tineti deschise pe browser?
http://imgur.com/a/mdAe9

71 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://imgur.com/a/dTBVP

De obicei țin deschise 3 - 4 tab-uri (Facebook, TPU, Youtube + GSP sau altceva). Când distribui ceva pe grupuri mă duc la 6 - 7 odată.

| RAY a răspuns (pentru Bacemi):

Vezi ca asta încetinește cand intra in windows sa ai atatea chesti pe desktop

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Nu are ce să încetinească mare lucru. Nu consum resurse așa multe. Nu folosesc calculatorul pentru jocuri. Încurcă puțin când fac editare, dar de obicei lucrez de la servici treaba asta, deci e în regulă. Acasă folosesc PC-ul mai mult pentru citit articole și văzut documentare. Mă ajută să le am pe toate în ochi pentru situațiile în care simt nevoia să fac zoom out, să îmi stabilesc următoarele obiective.

| RAY a răspuns (pentru Bacemi):

Si eu la fel, nu suport sa caut totul asa ca pun pe desktop ce ma interesează

| LoveSleep a răspuns (pentru Bacemi):

De ce ai un word cu "melodii sex"?

| Bacemi a răspuns:

Shhh laughing

| RAY a răspuns (pentru Bacemi):

Zi mersy ca nu lucru la Microsoft ca isi facem dosar pentru folosirea ilegala a unei copi de windows piratat

| Superior explică (pentru RAY):

De parca ar merita 600-700 un windows... windowsul e popular datorita pirateriei, astfel, sa zicem ca esti mai saracut, si iti iei PC de 2000 de lei, mai dai si bani pe windows? Linux si te descruci cu el foarte ok.

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Lui i apare mereu eu must activate windows now are mast later ceea ce enervant, sunt si modalitati legale daca te duce capu

| Superior explică (pentru RAY):

Windows Key Activater Free? XD

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Nu aia e piraterie

| Bacemi a răspuns:

Pentru a crea atmosfera propice în anumite interacțiuni sau pur și simplu pentru a îmi reaminti de ce iubesc eu femeile. Cum sunt foarte selectiv am preferat să le am la îndemână pe cele care exprimă cel mai bine ce simt și gândesc în legătură cu sexul opus.

| Superior explică (pentru Bacemi):

Ai gresit intrebarea fraate.

| Speed99 a răspuns:

Momentan 6.
TPU, Twitter, 2 de Youtube, Google Search si Reddit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cine naiba mai foloseste winamp?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu si pe unde merg tot winamp le pun, m-am obisnuit cu el

| LoveSleep a răspuns:

Acum văd, câte taburi ai deschise acolo, wtf? Ce specificatii ai?

| Superior explică (pentru LoveSleep):

FX8370-E
16GB RAM
GTX 970
Acum am si mai multe taburi,si CSGO, LoL-ul, OBS, photoshop-ul, 3 browsere deschise in acelasi timp :))))
http://imgur.com/a/lTlIf

| Sn4k3 a răspuns:

Http://imgur.com/a/inI2U
Tab doar TPU si un forum acum.

| Nemessys a răspuns:

Https://gyazo.com/1725662a61139def36ccd2ca3f3389cf

https://gyazo.com/83659436982bce710316dec17674fc9d

Greu de crezut ca imi place curatenia, nu? rolling on the floor) Macar in pc sa fie curat daca nu in camera. rolling on the floor)

Ce ar fi sa punem si poza cu setup-urile noastre xD rolling on the floor rolling on the floor

| Superior explică (pentru syd):

Ahm.....cool

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru syd):

Ce Windows e ala?

| syd a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

7?

| Superior explică (pentru Cinevacatoatalumea):

XP sau 98. si....ahm...inca e foarte cool.

| RAY a răspuns (pentru syd):

Windows xp?

| syd a răspuns (pentru RAY):

E win7. xp nu arata asa. si oricum cine ar mai folosi xp pe un terminal conectat la net, din moment ce nu mai are technical support. sau fuckin 98?

| RAY a răspuns (pentru syd):

Am clienti care folosesc xp si in anul 2017 sa stii, pentru Facebook, filme, muzica e bun si windows xp

| syd a răspuns (pentru RAY):

E bun daca nu esti conectat la net. altfel bafta cu malware.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru syd):

Eu am stat anii de zile pe xp si n-am avut probleme cu el, nici pe 10 nu am antivirus are el unul dar banuiesc ca e slabut, daca ai habar nu te virusezi

Răspuns utilizator avertizat
| syd a răspuns (pentru RAY):

Si eu am stat pana in 2014 cand a incetat sa primeasca update-uri. nici eu nu am folosit niciodata antivirus.

| RAY a răspuns (pentru KoroSensei):

Si eu pana in 2015 am folosit windows xp si nu am avut probleme cu el, apoi mi-am luat Dell am bagat windows 7 apoi asta din decembrie windows 10, asta merge doar pe 10, primul pc avea 40 de gb il foloseam doar pentru TPU, muzica, filme atat, numa pe pc urii la mana a doua am mers vreo 5 anii, nu am avut probleme cu ele, eu la scoala ma jucam printul din presia in generala, nu folosesc multi desktop

| RAY a răspuns (pentru syd):

Sa fim seriosi cati au dat drumul la update-uri, majoritatea au piratat, nici in vise nu au ca e copie piratata, nici eu nu am deci e cu licența nu vad de ce sa pierd timpul cu ele

| WithinShadows00 a răspuns (pentru syd):

Ha ha! KoroSensei joaca StarCraft II. Si e si fan Anime. big grin

| syd a răspuns (pentru WithinShadows00):

Accept doar sc1. ia-l tu de vrei.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru syd):

Si SC1 joaca destui acum. A fost relansat in forma Remastered.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://m.imgur.com/a/OwpZd

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Deci...al tau seama cel mai mult cu al meu.
Singurul meu joc cu stroy din PC acum este Ghost Recon Wild Lands... pentru ca am dat reinstall la windows acum o saptamana si nu am avut timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://imgur.com/kHyXdu4

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru anonim_4396):

Tell me your secret. 0_0

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E bun avg de ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa http://imgur.com/IuBbGc6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai inima Puki, nu ai inima sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru si gol
http://imgur.com/a/ZpCB1

| Superior explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Justin Bieber...fix aia mi-a sarit in ochi. LOL

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Sunt o persoana foarte organizata in general. Urasc sa am dex/ul plin de rahaturi. Le am in foldere la locul lor.

| Superior explică (pentru m1dn1gh7):

Deci doar eu am 90-100 taburi? straight face

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru Superior):

De obicei si eu am multe, acum am doar asta deschis, depinde cat de ametit sunt, ca stau pe o pag. si restul le las in voia sortii.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| D3I3 a răspuns:

Sincer, în acest moment țin 2 tab-uri deschise » un jco online și TPU :D Nu țin multe deschise, mă încurc și mă enervez. Dacă țin 4-5, deja e prea mult.
Nu sunt ca un om normal, nu am jocuri instalate sau ceva =)))
http://i.imgur.com/sNGo911.png
*pentru persoanele ce se înterabă de ce unele chestii sunt în ruă, este pentru că efectiv când a venit de la tipu' care repară pc-ul de viruși( am uitat cum se numește) mi s-a setat în rusă și nah. =))

| Wyse a răspuns:

Youtube,Facebook,Metin2