| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata micul dejun perfect pentru voi? Si la ce ora il luati?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Mie nu imi plac lucrurile dulci la micul dejun, fructele in niciun caz pentru ca imi provoaca hiperaciditate.
Nu prea iau micul dejun dar cand se intampla, ceva satios si gustos pentru mine ar fi ori un sandvis cu snitel de pui ori un sandvis cu cascaval si ardei sau castravete ori ou ochi sau fiert cu ceva branza si legume

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sandwich-uri cu unt, brinza rasa (brinza neaparat!), sau cascaval, salam (nu Florin ☺ ), sunculita, ardei, castraveti, rosii. Pe linga, o "cana" de 1 kil de lapte (si laptele e un must-have)
Ca "desert", doua-trei felii de piine cu unt de alune, crema de cacao, si banana taiata feliute deasupra.
Gata. Destul. Deja imi ploua in gura ☺.

| Alyra a răspuns:

Nu iau micul dejun, dar ideal ar fi un cappuccino și biscuiți pe la vreo 7 dimineața.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate fi iaurt cu un croissant.
La prima ora, adica 11. Merge si o cafea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da nici nu mai stiu ce e ala laughing
Pentru mine micul dejun ar trebui sa aiba de toate, chiar si desert.

| CleanHeart a răspuns:

Sa fie ceva usor
Pe la 10 11 dimineata

| goguPatent a răspuns:

Ceva cu ou... si cafea. De obicei la 7 cand ma trezesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E inexistent

| frikk a răspuns:

Cel pregatit de ubitalove strucklove struck
Secretul: adauga a lot of lovelove strucklove struck LoVelove strucklove struck
NU CONTEAZA oRa. Cand vrea/are chef - să mă serveascălove strucklove strucklove struck

| ioan452 a răspuns:

In fiecare zi consum ceva diferit, dar micul dejun perfect pentru mine ar fi un croissant și o cafea sau un ou fiert cu crenvurștii și brânza.

| anonim_4396 explică (pentru ioan452):

Sau toate. Felul 1 (ou, crenvursti si branza) si desert (croissant si cafea). laughing