| Pufaa99 a întrebat:

Cum as putea sa ma abonez pe un chat dar fara sa platesc? Am vazut la alte persoane ca nu au platit

2 răspunsuri:
| eduarddijay a răspuns:

Nu trebuie sa platesti deloc. Intri pe,, xat.com,, si dai la,, aflati mai multe,, si dai tot pe sageata,, ->,, pna scrie,, creati un grup xat,, si dai pe el si iti scrii toate chestiile alea pe care ti le cer acolo, si astepti un email cand ai terminat. Cand ti-a venit emailul dai pe el ca sal confirmi si gata. happy

| Pufaa99 explică (pentru eduarddijay):

Nu, eu nu ma refer sa fac un chat group, asta stiu sa fac. Ma refer sa ma abonez pe chat ca sa fac nameglow dar am vazut la unele persoane ca nu au platit ca sa se aboneze