| Doarunaltutilizator a întrebat:

Cum as putea sa ma duc in America si sa ma stabilesc acolo definitiv dupa ce termin liceul si facultatea aici?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti gasesti de lucru acolo, aplici pentru viza de emigrant si mai faci rost si de cateva mii bune de dolari sa ai din ce supravietui la inceput

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Numai tigancile ghicesc viitorul.

| WaterDrop a răspuns:

Pe vremuri se duceau clandestin cu vaporul. Poti incerca asa sau legal cu avionul. Oricum tu vorbesti de liceu si facultate, asa ca pana atunci cine stie ce se va mai schimba.

| Doarunaltutilizator explică (pentru WaterDrop):

Pai ai acum nu se mai face si asa?