| love4u a întrebat:

Cum ati aflat de TPU.ro si ce parere aveti despre aceasta comunitate?!

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Cautam pe Google ceva, si am dat de TPU, dupa o saptamana ma tot saturasem sa dau raspunsuri anonime asa ca mi-am facut cont!

Aceasta comunitate este superba! Imi place foarte mult de majoritatea userilor, mai ales de doamna Lucien ( Luciana ) este foarte cumsecade si de treaba! Ma am bine cu toti userii!

Imi place TPU.

Toti pentru unul - unul pentru totibatting eyelashes trebuie sa fim asa, ok?batting eyelashes

Bye kiss Tu cum ai aflat de TPU si ce crezi despre aceasta comunitatea? happy

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cautam o intrebare pe google despre ceva anume si din intamplare am dat de TPU...am intrat sa vad despre ce e vorba si mi-a placut multhappy;
M-am hotarat sa imi fac si eu cont sa dau raspunsuri si sa fiu si eu ajutata la nevoie si chiar am primit unele sfaturi care m-au ajutat mult, sunt multi useri de treaba si care imi plac foarte mult; de cand mi-am facut cont am intrat foarte des, acum de fiecare data cand intru pe internet, intru direct pe TPU; am o parerea super desi au mai existat si unele conflicte uneori, la care eu nu am luat parte pentru ca nu imi place, dar am vazut, dar asta e, ca nu poate fi totul perfect; asa in general e foarte ok,kiss

| madalicious a răspuns:

Ca toti ceilalti. Am pus o intrebare la google si mi-a aparut exact asa cum o pusesem eu pe TPU, si m-am gandit :" nu sunt singura care se gandeste la asta!" laughing Un timp am dat cateva raspunsuri anonime dar ma plictisisem asa ca mi-am facut cont.Asta a fost prin septembrie. De atunci sunt o prezenta pe aici. Si vin zilnic sa bat la cap cu ajutor. laughing

@►███▓▒. Kitty.▒▓███◄ nu-i frumos sa minti, esti aici de 4 zile nu 2 saptamani. [-x

| TheToxicNightmare a răspuns:

Ma cautat pe google si am gasit TPU-ul care mi-a raspuns la ce cautam eu acolo si asa mi-am facut cont(la inceput cand l-am intalnit am crezut ca e un site pentru poker.laughing

| simona_6231 a răspuns:

La fel ca ceilanti, cautam ceva pe google si mereu imi aparea TPU...cred ca o luna tot dadeam tarcolae site-ului si ma gandeam daca sa imi fac cont sau nu, pina sa imi fac cont mai postam si anonime.

| elamit a răspuns:

Dintr-o greseala, TPU este de ajutor oricui parerea mea.

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Am aflat de TPU de pa alte adrese, ca de exemplu www.fisierulmeu.ro,Si cred ca este foarte tare si mi-as dori sa stau mai multe pe TPU, doar ca am multe teme.Si de 2 saptamani de cand am intrat nu am castigat nicio fundta:((

| love4u explică:

Idem, ma uitam pe un forum de gaming, si era intr-un topic un link catre TPU. M-am uitat pe aici si mi-a placut ce se petrece, asa ca m-am decis sa imi fac si eu cont. Acum postez pe aici si incerc sa ajut userii sa isi caute raspunsurile.