| Doarunaltutilizator a întrebat:

Cum ati completa aceasta fraza?
Mi-as dori sa...

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Mi-as dori sa am atat de multi bani incat sa pot intretine toti orfanii si toate animalele fara stapan din Romania.
Mi-as dori sa am suficienta intelepciune incat sa gasesc intotdeauna mesajul ce ajunge la inima si mintea elevilor mei. Mi-as dori sa devin profesoara perfecta, ideala, are sa le insufle si sa le ofere cele mai pretioase informatii, valori, principia si sa-i ajute sa devina oameni culti, integri si puternici.
Mi-as dori sa am acum familia mea langa mine (asta e doar o dorinta de moment, ce mi se va implini maine, cand ei se vor intoarce din weekendul in care nu I-am putut insoti, din motive profesionale).
Mi-as dori sa adopt doi copii micuti (pana in doi ani), un baietel si o fetita si sa-i iubesc si cresc ca pe proprii copii.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Cameliapantiru):

Nici eu n-as fi putut sa o spun mai bine, tu meriti funda.

| Cameliapantiru a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Eu iti multumesc!

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

...fiu iar copil.

| RAY a răspuns:

Mi=as dori ca lumea sa fie sincera macar o sngura zi din an, sa vada cat de ipocriti sunt daca isi dau seama de asta desigur

| Drimmero a răspuns:

Mi-as dori sa ploua cu bani!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fiu fericit.

| Doub a răspuns:

Să nu mai doară aşa de tare sufletul uneori.
Ahh, ce profundă sunt.

| R0R0 a răspuns:

....merg intr-o vacanta un anlaughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Din curiozitate intreb, unde vrei sa mergi tu in vacanta?

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

India,clar!

| Florentina9210 a răspuns:

Sa dea o masina peste fostul! mwahaha Glumesc!

| AirănMeidăn a răspuns:

..merg la mall
..nu fie duminica
...dorm
...incep sa fac temele
..nu procrastinez

| Doarunaltutilizator explică:

Uite cum as completa eu fraza.
Mi-as dori sa fiu faimos.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Faima inseamna neliniste, mai bine sa nu fi popular, dar macar esti fericit sau sanatos!

| Staind a răspuns:

Se me contopesc armonios cu natÜra

| MistretulPufos a răspuns:

Mi-as dori sa mananc ceva

| AdrianVoicu a răspuns:

Mi-as dori sa zbor......departe foarte departe... pana la supermarket