| V1sL0w a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca fata de care va place. nu va place

3 răspunsuri:
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

As accepta realitatea...
(in cazul meu, un baiat care nu ma place)

| Xtadelo a răspuns:

L-as face sa ma placa(in cazul meu fiind vorba despre un baiat big grin )

| Grigg_Katalin_1999 a răspuns:

As sta suparat 2 zile, dupa PAA. Sunt mai multe de 6 milioane de fete numai in Romania, + alte 6 miliarde in LUME... De ce sa iti faci griji pentru una? gasesti de 10 ori mai buna happy Noroc, sa nu suferi pentru o fata/ baiat... Schimbi 1000 pana gasesti aleasa/alesu. FUNDITA happy