| hândel a întrebat:

Cum ati vrea fetelor sa fiti abordate? Este o vorba, un gest care v-ar face sa-i dati unui baiat o sansa sa va cunoasca mai bine?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai depinde de fiecare fata in parte... oricine merita o sansa si important e ca tu ca baiat daca vrei o sansa la fata de care iti place, trebuie sa fi tu insuti, fi natural, fara masti, fi respectuos, ca asta e important, vb cu acea fata, ofera-i ocazia sa te cunoasca mai bine, stai des in preajma ei, sti ca speranta moare ultima... dragoste cu forta nu se poate, dar nu se stie niciodata...depinde de tine si de increderea care o ai in tine, nu te da batut daca primesti un refuz, incearca si poate vei avea noroc, depinde mult si de fata de care iti place si vrei sa o cuceresti ca sincer desi sunt fata, recunosc ca sunt multe fete inabordabile, care de fapt vor sa para asa, dar la un moment dat cedeaza, succes!

| MM a răspuns:

Cu o gluma buna. Daca m-a facut sa rad, cu siguranta mi-a captat interesul.

| JoJo a răspuns:

Stii reclama de la magura nu?:))
fetele is pretentioase:P
http://www.youtube.com/watch?v=NdeE1MeSdS4

| Kitty a răspuns:

Pentru mine felul in care imi vorbeste este foarte important, cat si atitudinea pe care o are...sincer si vorbaret, un pic indraznet, dar intr-un mod placut happy, amuzant, deschis in abordarea oricarui subiect.

| Aerosmith a răspuns:

Nu... Gesturile, vorbele ...nu stiu.vin de la sine. Cat timp acel baiat nu e un maniac si e destul de dragut singur va impresiona fata respectiva. Trebuie sa fii tu... si cred ca totul va fi ok. Acum...asta e parerea mea...si fetele au diferite pareri. Oricum impresioneaz'o cu ceva frumos... Dar ar fi bine sa stii cateva lucruri despre ea inainte...