| g00dmorning a întrebat:

Cum castigi bani daca ai 1.000.000 vizualizari pe youtube?
Sa zicem ca ai atatea vizualizari. Cum castigi bani din asta?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iti trebuie parteneriat ca sa poti scoate bani din asa ceva. O sa primesti la video acolo cateva chestii in care te anunta ca trebuie sa primesti bani.

| Jipa95 a răspuns:

Faci un parteneriat cu machima, dar 1 milion de viz-uri numai pentru un videoclip nu este de ajuns daca ai numai un videoclip. Iti trebuie mult mai multe.

| kteichd a răspuns:

Castigi bani cu adsense, in rest cum ajungi la 1 mil vizualizari, ori esti bun ori dai din cur pe acolo si faci