| Frunziix3 a întrebat:

Cum considerați o persoană care urăște bebelușii?

(Da, știu ce întrebare ciudată am pus...dar sunt curioasă)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza cateodata unii copii ai altora, dar nu ii urasc. Probabil ca sunt si persoane care ii urasc. Ma rog, cred ca sunt labile psihic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu merita titulatura de persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie unu nu imi plac, mai ales la inceput cand trebbuie sa le dai de mancat la 2 3 ore, si zbiara si se caca etc. dar asta nu ma va impideca intr-o zi sa am 1 sau 2. nici pisicile nu imi placeau dar cand mi s-a facut cadou 1 de mic si l-am crescut eu, altfel e.
ce sa zic e ceva normal, nu e " a big deal".nu am inteles nici acum si nici cand eram mic, cand eram pe strada trecea o femeie cu bebelusu si toate fetele poc pe el, parca era aur, acum cand vad unu fug ca de dracu rolling on the floor ca stie ce le asteapta

| fadnox a răspuns:

De ce m-ar interesa? nu-ti plac, nu-i faci si stai cuminte

| Frunziix3 explică (pentru fadnox):

Calm, bro! E doar o întrebare.

| fadnox a răspuns (pentru Frunziix3):

Si-am dat doar un raspuns, sis

| neca a răspuns:

Normala

| Cσcσ a răspuns:

Cred ca persoana respectiva are motivele ei, nu ar trebui sa o judecam.
Si daca stau bine sa ma gandesc, bebelusii nu sunt asa draguti precum par.Sincer,mie nu imi plac.Pentru mine copiii sunt copii si atat, nimic mai mult.
Pa!