| LordBolton a întrebat:

Cum credeti ca ar arata lumea azi daca Puterile Axei castigau conflagratia mondiala?

5 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Israelul sigur nu mai exista laughing Pai cum sa arate, destul de urat. Foarte multe popoare ar fi fost exterminate, probabil. Ar fi fost o ocupatie militara extrem de dura in fostele tari inamice puterilor Axei, dar nu cred ca ar fi rezistat prea mult aceasta noua ordine mondiala, pentru ca teritoriile ocupate ar fi fost imense, si foarte greu de tinut sub control. Ma gandesc ca ar fi fost multe revolte in diferite parti ale globului.

| Seducatorul a răspuns:

Roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impartire teritoriala.
Germania controla Europa si o parte din Statele Unite.
Italia controla Africa si America de Sud.
Japonia controla Asia, Oceania si restul Statelor Unite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mult mai interesantă decât este acum.

| RalucaRalu99 a răspuns:

Cool laughing