| camelia1812 a întrebat:

Cum credeti ca o sa fie vremea in urmatoarele 10 zile? eu sper sa fie cald pentru ca m-am saturat de frigcrying voua ce va place :primavara vara toamna sau iarna?

Răspuns Câştigător
| Pisiii :x a răspuns:

Vara vara si vara :X
Iarna o urasc ca e frig de mor si trebuie sa porti zece mii de haine pe tine
toamna o urasc pentru ca atunci incepe scoala si primavara...pentru ca incepe cu frig si se termina cu cald laughing
nu stiam ce motiv sa mai dau si la rpimavara straight facelaughing

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iarna. Dar anul asta m-am saturat de ea.Pe strada mea oricum va fi soare, indiferent de vremea de afarabig grin

April
| April a răspuns:

Va fi vreme frumoasa; pentru duminica s-au anuntat 18 grade.Fiecare anotimp are farmecul sau.

| Silvia a răspuns:

Mie imi place fiecare anotimp in parte, dar parca cel mai mult vara.

| Hmmmm a răspuns:

Si eu sper sa fie cat se poate d cald deoarece m-am satrat d iarna.astept primavara d vreo luna si nu mai vinecrying
anotimpul meu preferat e primavara si varabig grin

| Mjdolhfi a răspuns:

Eu ador vara:Xe cald, poti sta imbracata cu haine lejere, poti sta afara pana mai tarziu, ziua e mai mare, e vacanta:Xsi eu sper ca in urmatoarele 10 zile sa fie mai cald:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum imi placea iarna, dar sincer m-am saturat de frig si paltoane de de abia ma pot deplasalaughing asa ca varalove struck.si sper ca vremea se va imbunatatii si cred ca asa va si fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara- anotimpul meu preferat day dreaming
Primavara- Bleac!
Toamna- Desi nu ma incanta, merge! laughing
Iarna- imi place inceputul si perioada Craciunului. In rest, abia astept sa se termine laughing.