| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeți că trebuie procedat atunci când cineva te subestimează:
Să înverci să le demonstrezi contrariul explicându-le că nu ești așa cum cred ei sau să-i lași să tragă ce concluzii vor dar să le demonstrezi prin fapte, pe parcurs, că s-au înșelat în privința ta?

Răspuns Câştigător
| Larianiel a răspuns:

Este evident ca trebuie sa le demonstrezi prin fapte.
Daca te subestimeaza si trag concluzi pripite, indiferent de ce le-ai spune tu o vor tine tot pe a lor deoarece este clar ca au niste lacune in educatie, si/sau sunt niste persoane ignorate.
In plus satisfactia este mult mai mare atunci ca le demontrezi contrariul prin fapte.
Faptele spun mult mai mult decat cuvintele.

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îți pasă prea mult de părerea unora in loc sa îți trăiești viața laughing
Și aici ai nevoie de manual de instrucțiuni? Nu ai cum sa fi plăcută de toți oamenii în viața, dar nici nu ar trebui să îți pese happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am menționat că nu e vorba despre mine în aceste întrebări. Sunt inspirate din viață și oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai chill,te cred, și eu mai mint câteodată rolling on the floor foarte multe întrebări ale tale oglindesc realitatea ta de zi cu zi,nu ai de ce sa te rușinezi că și așa nu te știe nimeni de aici,nu ai curaj sa îți pui poza cu tine,nici să spui de unde ești,nu ii pasa nimănui, dar asumati unele lucruri în viața, nu te mai ascunde de problemele tale, maturizează-te, că nu mai ai 10 anișori sa intri in pielea atâtor personaje, sa îți negi identitatea, si multe alte bullshit-uri pe care le faci tu aici. Nu ți-ai trăit copilăria când trebuia și încerci pe aici sa te prostești la 22 de ani sau câți ani ai că nici tu nu ști câți ani ai, altora le-ai spus 22, 27, o cam arzi aiurea rosalia,tu nu ești credincioasă,credincioșii adevărați nu sunt ipocriți să își bată joc de userii de pe TPU cu n identitati,personaje puerile, chestii ipotetice care deja devin o obsesie o patologie,sincer îmi e mila de mila ta,sper ca Dumnezeu să îți de-a mai multa minte. De aia nu progresați că fugiți de ceea ce sunteți,va este rușine și cu voi. Stai toată ziua pe TPU nu ai o viață personală,nu ai interacțiuni sociale,nu poți să te dai ceea ce nu ești, sa ști când ești sinceră lumea te va iubi și aprecia mai mult, și Dumnezeu o va face, dar tu te comporți ca un copil pe o platformă unde nu se doar copii, nu poți să joci unele roluri infantile la nesfârșit, lumea știe cine ești draga marfilwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu nu știi nimic despre mine, ce spui tu acolo sunt doar presupuneri fără o bază sau un fundament real.

Poți să crezi ce vrei despre mine, asta nu înseamnă că e și adevărat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ești varza

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt liberi sa aiba o parere gresita despre mine.
Dar nu mai pupa dialoguri cu mine, in caz ca au avut vreodata onoarea.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai frate?
Te simți atât de deștept încât te-ai gândit să faci bulliyng pe TPU cu un user care n-are nici o treabă cu tine? Atât te duce mintea?
De ce nu stai tu cuminte să te gândești în continuare la suicid așa cum ai spus?
Poate îți vine inspirația.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Stai cuminte desen animat și nu te baga cu nasul în coor că nu te a băgat nimeni în seama, ce *** ești avocatul poporului și nu știu eu? Stai cuminte în banca ta cum ai stat și până acum că delirezi cu bullyng-ul tau, nu te a băgat nimeni în seamă nu mai fa intervenții pe aici, vezi ți de viața ta

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrei să demonstrezi, dărâmat prost ce ești?
Pune dracu' mâna și slăbește și fă ceva cu viața ta. Nu te mai lua de alții, când tu ești vai de capul tău.
Ce vrei să demonstrezi de o stresezi și ești mitocan?
Că ești deștept de bubui dar n-ai noroc în viață? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Și tu ce vrei sa demonstrezi lachiule? Că te bagi ca un tampon in fund și lovești cu poșeta când te enervezi?rolling on the floor
Du-te sclavule și cântă la alta masă că mă pis pe tine din orice poziție, și o pizdha că tine a ajuns sa facă intervenții pe aici tu nu vezi cum arăți? Că te ia vântul cu tot cu cărămizi travestitule, să găsit un cordit că tine ultima pizdha de pe centura să facă pe avocatul. Vrei sa te stresez și pe tine smântânelo? Fi femeie de casa și stai cumintel chibritel în banca ta că nu impresionezi cu reply-urile tale de grădiniță, du-te și spalate latraule pe fata că ești constipat rău.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Înghite pastilele alea în p_l_m odată, că stresezi prea multă lume pe aici (și probabil nu numai pe aici).
Oricum nu-i nici o pierdere, că nu ești decât un jeg de om care găsește permanent pe câte cineva să înjure.
Tu ai impresia că mie mi se rupe de toate rahaturile pe care le înșiri tu aici? Tot un umflat cu un caracter mizerabil rămâi și asta va fi pedeapsa ta veșnică pentru caracterul jegos pe care îl ai.
Așa că poți să înjuri și să arunci cu venin cât vrei, tot în cavoul ăla vei înțepeni și vei băga în tine până vei plezni.
Nu meriți ajutorul nimănui, iar ceea ce ți se întâmplă, e ceea ce meriți. Adio.

| Jessica1235 a răspuns:

De obicei îmi trăiesc viața mai departe, nu îmi pasă părerea celor din jur, dacă ei mă subestimează fără să mă cunoască înseamnă că sunt prea imaturi sau sunt invidioși pe reușitele mele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Hai nu mai plânge ca o nevăstuică ia o tărie să îți revii că deja te agiți că un pepsi expirat, te versi tot pe jos curule, ia o pastila și calmează te că poate îți plesnește o vena la cap și te mai am pe conștiință, nu mai fi naspet fi o fata cuminte cum erai și până acum că nu te prinde pe tine figurile astea schelet definitiv laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Dai numai răspunsuri de clovn afumat,puerile, maturizează-te că ai o vârstă de comporți că și cum acum ai terminat grădiniță cu dumele alea puerile, eu am ajutat o mulțime de oameni, nu dau răspunsuri sarcastice că tine ba expiratule, du te în jungla și urma că acolo e habitatul tau primato rolling on the floor

| alexandradlr a răspuns:

Depinde de ce situație

| Larianiel a răspuns:

Prefer a doua variantă.