| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca va fi in viitor?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mult mai rău decât acum!
Pa, pa.

| Claudiuu a răspuns:

Mda pesimisti toti! Si nu, nu e penibil sa te gandesti la viitor.Defapt e cel mai important lucru.Trebuie sa lasi trecutul in trecut si sa te uiti la viitorul neprevazut.
Nu stiu exact cum va fi dar daca va fi mai rau voi incerca sal schimb.

| neutrino a răspuns:

Ieri a fost mai bine dacat azi, azi este mai bine decat ceea ce va fi maine s.a.m.d.

| єχcєєℓ a răspuns:

Mașini zburătoare și capete de bebeluși plutitoare.

| Maxim96 a răspuns:

Mai rau decat acum, oamenii vor fi niste idioti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cui ar trebui îi pese? E penibil să trăieşti cu gândul la viitor, nu crezi? De fapt, acum beau o doză de bere DAR presimt ca în VIITOR (peste 15 min) doza se va termina iar eu voi fi nevoită să îmi iau alta.

| volestice a răspuns:

Pai sigur va fi diferit, cred ca totul intr-o oarecare masura o sa fie asemanator filmelor SF.