| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Cum credeti ca va fi Romania in anul 2050?

6 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Eu sincer habar nu am.Depinde in mod profund si de situatia economica globala de atunci, de evolutia climei, de eventualele evenimente geologice si evitarea sau nu a unor comete.

| Alverto a răspuns:

Cu 30 de ani in urma fața de (America) in special. Cum a spus cineva odata: "când v-a fii sfârșitul, cu Ro nu se v-a întâmplă nmc deoarece sunetm cu 30 de ani in urma"

| Octavian199 a răspuns (pentru Alverto):

Corect.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Alverto):

Eu am auzit 100 happy

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Alverto):

Eu stiam ca suntem in urma cu 50 de ani fata de astia din America.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Alverto):

Ori cum sfarsitul lumii va fi pe rand, adica incet incet de la generatie la generatie fiecare dintre noi se va stinge ca o lumanare.