| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti voi ca o fata pana in 20 25 de ani ajunge sexista? Ce motive ar avea? Adica stiu si am citit atatea despre femei care sunt batute de numai pot de sotii lor / iubitii lor si dupa ce scapa de ei ( fie ca mor, fie ca fac inchisoare etc ) ele nu devin sexiste. Ele ar avea toate motivele din lume sa fie dar nu sunt, atunci cum explicati ca o fata devine sexista intr-un hal fara de hal?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu n-am gasit o definitie a cuvantului, nu vad de ce sa ne preocupe atata femeile sincer, ai banii ai femeii nu ai banii nu ai simple, money =sex, nu trebuie fiolozofii multe si asa fete serioase sunt in filme si atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ce înseamnă sexistă? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cauta pe google daca nu stii

| Neberius13 a răspuns:

Un orgoliu ridicol, eventual acompaniat de cateva experiente neplacute pe care evident le-a generalizat pana la infinit. Asta-i singura explicatie logica. Dar incearca sa spui fetelor in cauza asta.

| anonim_4396 explică (pentru Neberius13):

Ca si cum ai incerca sa opresti ploaia sa mai cada laughing

| Neberius13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intocmai.