| DoLc3MaRi3 a întrebat:

Cum definiti o femeie sexy? tongue

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice fata frumoasa se poate numi sexy

| Mayar a răspuns:

O femeie sexy e cea care stimuleaza vizual hormonii barbatului, deci arata aproape ca o 'curtezana', sa nu zic parasuta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Syndre a răspuns:

Un corp atletic, lucrat, trăsături faciale frumoase, păr lung, încrezătoare, deșteaptă, educată, îngrijită și feminină.

| Glumet a răspuns:

O femeie care arata bine.

| cristinela4 a răspuns:

O femeie sexy e aceea care are grija de ea, se imbraca cit mai original si unde apare ea toti o admira pentru ca e senzationala!

| RosaRose a răspuns:

Femeia sexy este femeia increzatoare in ea, seducatoare doar printr-o privire, ingrijita tot timpul. Femeia sexy nu este femeia machiata neaparat, o femeie sexy nemachiata este senzationala.