| anonim_4396 a întrebat:

Cum devii mai fericit? Cum îți trăiești viața din plin?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa inveti mereu ceva nou,creierul are nevoie de informatii,cunoastere daca nu tampesti, fericirea o declanseaza creierul, creierului i place misterul, cunoasterea, el este curios, fericirea este in creierul nostru

| RAY a răspuns:

Niciodata cat voi trai nu voi face asta, bye

| UsernameFemale a răspuns:

Buna!

Ei bine la aceasta intrebare nu iti poate raspunde nimeni. Fiecare isi poate trai viata asa cum ii place.
Eu iti recomand sa citesti o carte despre acest subiect pentru ati dezvolta putin imaginatia si aria de cautare a fericirii tongue

Succes in alegerea unui drum bun!

| Syden1 a răspuns:

Fara legatura

o chestie care ma deranjeaza

am auzit ca se organizeaza in Bucuresti nu stiu ce targ unde or sa fie prezenti tipul care aduce chestii copiilor (mos craciun) si nevasta-sa (DOAMNA craciun)

mosul si doamna

cum adica ma, "doamna"?

daca lu barba-su nu putem sa ne adresam cu un termen de politete pentru ca e important pentru boraci sa il perceapa ca pe un bunic iubitor si rahaturi, pai nici in cazul ei sa nu folosim

baba craciun de acum, da?