| AvalohAlyn a întrebat:

Cum e alimentația voastră?

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Proasta

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Lenea e mare ca sa iti faci ceva de mancare sau ce?

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

As putea sa spun ca n-am timp, dar vrăjeala asta e fumata deja...

Nu e vorba de lene doar ca e mai comod sa cumperi, ce ai putea sa mânaci în timp ce ești pe drum
Nu prea poți sa manci saltă sau supa în autobuz cu lingura în mana

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

"As putea sa spun ca lenea e mare dar adevarul doare tare tare". Am tradus eu : )

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Votul mi-a confirmat laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

Ce ai ma? Ca eu sunt cea mai harnica din univers da nu știi tu

| ionutB0090987 a răspuns:

Alimentatia mea este una foarte nesanatoasa mananc toate prostiile posibile, de asta am si o sanatate FOARTE proasta va recomand sa mancati sanatos, sa faceti sport si sa beti 2 litri de apa pe zi sau chiar mai mult (depinde de fiecare)