| tania13 a întrebat:

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta?

Răspuns Câştigător
| girlxx21 a răspuns:

Pff... daca iubesti pe cineva si acea persoana te ignora simti un gol in suflet te simti ca ultimu om mai ales sa iubeasca pe alta...ai o foarte mare durere in suflet.

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este dureros, dar trebuie sa gasesti in tine forta de a depasi momentul si de a-ti deschide sufletul pentru o alta iubire.

| Cryssy a răspuns:

E oribil...nu vrei sa afli.bine.nici eu nu vreau sa aflu.

| Betty18 a răspuns:

Si eu stiu cum estesadmai ales cand trebuie sa vezi pers in fiecare zicrying

| kh1ss a răspuns:

Nasol

| Letytzy@ a răspuns:

Doare foarte mult

| dulcika a răspuns:

Pff...asta nu se poate explica in cuvinte...stiu din propia experienta numai ca el nu este cu acea persoana(a fost, si-a batut jog de ea si acum regreta, o cauta)...deci acum poate iti poti imagina cat de greu este, crud si cata suferinta poate exista pentru minecrying, chia tin mult la baiayatul ala si el nu ma poate privi decat ca pe simpla sora a celui mai bun prieten, al fratelui meu

| ake007 a răspuns:

Doare.

| deea_5245 a răspuns:

Cam asta am patit eu si am fost distrusa.si acu dua aproape 1 luna ink mai oftez cand imi aduc aminte de el.era perfect:X dar mi-am dat seama ca nu ma merita.

| tania13 explică:

Vam pus intrebarea sa vad ce ziceti pentru ca eu stiu cum ecrying

| tuska a răspuns:

Depinde de situatie. Daca iubesti numai tu, nu mai e nimic de facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu, te doare, suferi, iti cade lumea in cap, dar trebuie sa gandesti la rece: oare nu este mai bine ca am scapat de asemenea om?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te macina gandul ca tu ai pus suflet in tot iar el si-a batut joc...iti frange inima.este fff greu de descris cu esadasa ceva nu se explica prin cuvintewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu intr-adevar...adica...la mine e pputin mai complicat pentru ca la mine este vorba de un baiat care e tare alintat si face pe seful(e colegul meu de clasa) si mi-a zis intr-o zi ca ma iubeste pe internet dar am fost, sunt si voi fi prea rusinoasa si i-am zis ca inca nu m-am gandit sa am un iubit in ziua aia simteam ca a coborat luna de pe cer eram asa fericita dar dupa aia nu stiu dc de atunci si pana acum nu mai se comporta chiar frumos cum o facea inainte adica se poarta ca si cand nimic nu s-a intamplat in ziua aia dar in timpul orelor la scoala se uita adanc la mine si imi aminteste de ziua aia iar eu ma rusinez si incerc sa ma uit in alta parte iar cand prietena mea cea mai buna(colega mea) vb cu el imi vine sa ma bag intre ei 2 si sa incep sa povestesc tot apoi sa o omor pe colega mea:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte dureros.iti pare ca totul e contra ta.si ca ai ghinion in dragoste.

| ubythacool a răspuns:

Stiu exact prin ce treci si eu traiesc asta chiar in clipele acesteacryingcrying