| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Cum e cel mai ok să îmi fac Tiktok? Utilizând numărul de telefon sau e-mail-ul? Sau prin Facebook? Bănuiesc că pentru a avea o audiență mai mare trebuie să îl fac prin Facebook, nu? Cum e și pe insta, dacă ai pe cineva la prieteni pe Facebook, iti apare că are cont de insta(cei care au aceste platforme știu despre ce vorbesc).

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Ma gandesc ca este mai ok prin numarul de telefon deoarece poate iti uiti parola de email sau nu te mai poti conecta dar prin numarul de telefon iti trimit ei un cod si cu el te poti conecta foarte usor.

| AnonimGuy264 a răspuns:

Nu are legătură pentru ca TikTok nu e deținut de Facebook. Iti recomand sa folosesti email-ul, si ca sa ai o audienta mare trebuie sa faci tiktok-uri interesante si sa apara pe foryou.