| Mario1994 a întrebat:

Cum e la varsta de 50 ani? Te simti mai batran? Esti batran la 50 de ani?

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Eu ma simt batran si la 28, iti dai seama la 50 o sa ma simt mosneag.

| Lioana a răspuns:

Nu am inca 50 dar la fiecare schimbare de prefix m-am simtit mai batrana de parca as intra in alta etapa a vietii.

| Paul754880338 a răspuns:

Fiecare an ce trece peste noi trebuie (sau ar fi bine pentru unii dintre noi) sa aduca un plus de intelepciune. Cu o mai mare intelepciune, treci mai usor peste, gasesti rezolvari mai eficiente, sau poti evita o multime de probleme, chiar si cele pe care unii le considera cauzate de varsta ( eu le consider cauzate de lipsa de intelepciune). Ar mai fi una peste care din ce in ce mai greu poti trece cu fiecare an care trece ...prostia. Intoleranta la prostie devine tot mai acuta pe an ce trece. Asa se manifesta la mine...:-)