| Nextone a întrebat:

Cum e sa zbori cu avionul? Mai ales pentru prima data.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La inceput mi-a fost frica. Am zburat cu un avion care scartaia din toate incheieturile : http://www.parcmodels.ro/p_AN-28-8750_.html Asta-i macheta! Am avut langa mine un om mai invarsta, un moldovean vorbaret si am uitat. Apoi am avut curajul sa stau la ferestra si sa privesc de sus. A fost extraordinar cu atat mai mult cu cat vremea a fost splendida. Acum nu mai gasesti asemenea rable. Asa ca este mai bine.

| RAY a răspuns:

Foarte cool, mai ales cand isi ia zborul, eu am zburat spre castellon a fost foarte frumos

| gemeni6226 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult aveam 16 ani nu mi-era frica deloc.Nu prea simt nimic numai la decolare si la aterizare e ca intr-un film vezi norii linga tine sau sub tine ca un covor ti-ar veni sa iesi sa te plimbi pe ele.