| AvalohAlyn a întrebat:

Cum e viața în Statele Unite ale Americii?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cam periculoasa as zice, la orice colt de strada ar putea fi un nebun cu mitaliera gata sa omoare oameni. Americanii sunt cam creduli, sunt usor de fraierit. De aia unii se imbogatesc si altii raman saraci. Mananca orice cu o tona de zahar, ORICE! Au card de datorii, gen isi cumpara orice pe datorie, si cand le intra salariul pe card raman tot pe minus laughing
As zice ca au mai multe oportunitati, fiind americani...

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Îți răspund la asta și pentru celelalte întrebări.
Fiecare tara are farmecul ei, fiecare tara are frumosul ei dar și greutăți și parti urate.
Asa ca, nu poți ști 100% pana nu locuiești acolo cum e.